pl en de sk

TreeSpot.pl to nowoczesny, bezpłatny system informacji turystycznej składający się z aplikacji GPS na urządzenia mobilne (iPhone, Android, Windows Phone, JAVA) oraz strony www (także wersji mobilnej). Pozwala szybko zaplanować swój wolny czas w zależności od miejsca w którym się znajdujemy. Aby korzystać z systemu wystarczy w swoim urządzeniu mobilnym wpisać w przeglądarce adres starysacz.treespot.pl i korzystać z informacji online lub pobrać interaktywną mapę - przewodnik w formie aplikacji offline. Treespot umożliwi nam poznanie zabytków i ciekawych miejsc, pomoże znaleźć nocleg lub restaurację, podpowie, gdzie szukać atrakcji dla dzieci i miłośników aktywnego wypoczynku.

Stary Sącz jest miastem położonym w południowej Małopolsce u stóp Beskidu Sądeckiego. To nie tylko dobrze zachowany układ architektoniczny, domy i klasztor przechowujące pamięć o ponad 700-letniej historii miasta, krajobraz Karpat w niezwykłym wydaniu, ale także spokój i dobre jedzenie, kultura spleciona z tradycją, rodzinne miasto interesujących ludzi i brama Południa!

Projekt aplikacji mapowo-przewodnikowej został zrealizowany przez Urząd Miejski w Starym Sączu przy współpracy z TreeSpot.pl


Powered by treespot.pl

Przewodnik wydany w ramach projektu "Stary Sącz i Lewocza - karpackie miasteczka z klimatem. Nowatorski, transgraniczny produkt turystyki kulturowej" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

powrót do góry | O projekcie | Kontakt